![За майбутнє без СНІДу](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2022-12-01-vil3.jpg)
За майбутнє без СНІДу
1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
У Глухівському фаховому медичному коледжі була проведена просвітницька робота, яку розпочала соціальний педагог Шендрикова О.А. традиційною акцією “Червона стрічка” та лекцією проведеною викладачем Глухівського фахового медичного коледжу, лікаря-інфекціоніста Ляха А.П. Результатом стало обговорення проблеми: «Толерантне поводження з людьми, що живуть з ВІЛ/СНІД»