![16 днів проти насильства](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-12title.jpg)
16 днів проти насильства
З 25 листопада до 11 грудня у КЗСОР «Глухівський фаховий медичний коледж» проходила щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:
Детальніше →З 25 листопада до 11 грудня у КЗСОР «Глухівський фаховий медичний коледж» проходила щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:
Детальніше →16-го листопада до Міжнародного дня толерантності соціальним педагогом Шендриковою О.А. було проведено онлайн-заняття з елементами тренінгу «Толерантність врятує світ».
Детальніше →З метою реалізації індивідуального підходу до талановитої молоді, розвитку творчих здібностей та виховання у студентів громадянських та патріотичних почуттів 16.01.2023 в коледжі проведено конкурс патріотичних відеороликів “З Україною в серці”.
Детальніше →Соціальним педагогом було організовано зустріч студентів з юрисконсультом Якименко С.О. 9 грудня до Міжнародного дня боротьби з корупцією та Міжнародного дня прав людини в Глухівському фаховому медичному коледжі.
Детальніше →