![Єднаємося навколо мови!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC00557.jpg)
Єднаємося навколо мови!
8 листопада, напередодні національного свята Дня української писемності та мови, з метою популяризації державної мови викладачі, студенти та співробітники Глухівського медичного училища – КЗСОР взяли участь у «Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності».
Долучившись до акції, учасники отримали додаткову можливість оцінити свої здібності та перевірити, наскільки добре знають рідну мову.