![Вітаємо найкращих з найкращих!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/9b3d03_9e889971cd554f19ad48c89532cc7e81_mv2.jpg)
Вітаємо найкращих з найкращих!
15 березня у Глухівському фаховому медичному коледжі відбулося нагородження переможців і призерів І етапу Всеукраїнських олімпіад із загальноосвітніх дисциплін. Директор коледжу Коняєва Ганна Іванівна привітала кращих студентів та побажала їм нових злетів та успіхів у подальших змаганнях, вручивши їм почесні грамоти та пам’ятні подарунки.
Слова шани і вдячності звучали на адресу викладачів, наставників талановитої молоді, адже вони – співавтори успіху своїх вихованців. Завдяки їхній натхненній праці наші студенти досягли тих вершин, які стали першими визначними сходинками до поставленої мети. Тож щиро вітаємо найкращих з найкращих і бажаємо їм і надалі зростати творчо та інтелектуально, примножуючи славу рідного коледжу.