![В очікуванні дива від Святого Миколая](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/2021-12-17-mykolaj_title.jpg)
В очікуванні дива від Святого Миколая
19 грудня в День Святого Миколая Чудотворця всі очікують на справжнє диво – прихід Святого Миколая, який несе в кожен дім добробут, здоров’я, радість, а дітям під подушку – солодощі та подарунки.
Напередодні цього свята Святий Миколай завітав і в Глухівський медичний коледж та привітав солодкими подарунками студентів, які мають дітей, студентів, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт.
Для дітей співробітників студенти 1-го курсу підготували благодійну розважальну програму з “янголятами” та “Святим Миколаєм”.
Вітаємо з Днем Святого Миколая та бажаємо всім міцного здоров’я, добрих посмішок, радості та любові, веселих миттєвостей та гарного настрою, світлої надії та міцної віри у доброту!