![Урочисте нагородження працівників освіти](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/2021-01-10-den-prats-osv_title.jpg)
Урочисте нагородження працівників освіти
1-го жовтня у Глухівському фаховому медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. В.о. директора коледжу Тереза Терещенко привітала педагогів з професійним святом та вручила їм грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм та активне впровадження сучасних методів навчання і виховання студентів.
Напередодні свята ветерани педагогічної праці за багаторічну вірність відповідальній і почесній справі, за невтомну працю та вагомий внесок у вихованні молоді отримали квіти та вітальні листівки.
Колектив Глухівського фахового медичного коледжу щиро вітає викладача фізичної культури Крученка С.І. з отриманням почесної грамоти за сумлінну працю та відданість справі від міського голови Надії Вайло.
Студенти Глухівського фахового медичного коледжу привітали квітами викладачів з Днем працівника освіти та подарували онлайн концертну програму.