![Сад Перемоги – наш внесок у перемогу України](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/Sady-Peremogy.jpg)
Сад Перемоги – наш внесок у перемогу України
За ініціативою Міністерства аграрної політики у всіх регіонах України розпочалося впровадження всеукраїнської кампанії “Сади Перемоги”, в якій українців закликали засадити всі вільні земельні ділянки деревами та сільськогосподарськими рослинами з метою забезпечення населення необхідними продуктами харчування. До участі у заході долучилися і співробітники Глухівського фахового медичного коледжу, висадивши саджанці фруктових дерев на території коледжу та гуртожитку.