![Розмовляй українською! Чуєш?](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/2022-11-09-tyzhden-movy_title.jpg)
Розмовляй українською! Чуєш?
У Глухівському фаховому медичному коледжі в межах тижня української писемності та мови “Розмовляй українською! Чуєш?” за студентами ІІ-го курсу сестринського відділення було проведено гру-вікторину “Українська мова: світ загадок і таємниць”. Були висвітлені питання з Лексикології, Орфографії, Фразеології та інших розділів рідної мови.
Студенти даної групи продемонстрували переважно ґрунтовні знання з української мови, готовність працювати над собою та збагачувати словниковий запас. Тому вивчаймо рідну мову та примножуймо її здобутки!
Шаповалова Д.С.,
викладач української мови