![Пишаємося нашою випускницею!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/Kruchenko-Oleksandra-1.jpg)
Пишаємося нашою випускницею!
7 лютого до Глухівського фахового медичного коледжу завітала випускниця нашого закладу, прикордонниця, яка пройшла через російський полон, Крученко Олександра. За бездоганне виконання військового обов’язку, виявлену при цьому доблесть і честь вона була нагороджена орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Весь колектив з нетерпінням чекав цієї зустрічі, яка пройшла в теплій, сімейній атмосфері з міцними обіймами та сльозами радості. Спілкуючись з такими людьми ми розуміємо, що є в житті справжні герої, справжні патріоти. Ми пишаємося нашою Олександрою та дякуємо їй за героїзм та мужність, відданість Батьківщині та незламність заради нашої Перемоги!