![Подорож у казку](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/0-02-05-e0c3a997d6bf2e627199477dd878f1f896eeacfd31a0efe05ccce7e103825ea7_5e411a2d.jpg)
Подорож у казку
Годинникова стрілка невгамовно біжить по колу, з кожною хвилиною наближаючи нас до настання найулюбленішого свята – нового 2021року. Підготовка до святкувань справа важлива, навіть відповідальна, адже так багато всього треба зробити: і прикрасити ялинку, і вбрання підготувати, і декорувати кімнату.
Студенти 1-го курсу сестринського відділення відвідали студію декору “Юнона” сім’ї Ігоря та Лариси Губарь, де навчилися на ексклюзивному майстер-класі виготовленню новорічних прикрас власноруч, декоруванню святкового столу та інтер’єру. Майстри надихнули їх на створення власних чарівних новорічних композицій, казкового настрою та творчих ідей.