![Подарунки від Миколая](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2_2023-12-06_15-12-58.jpg)
Подарунки від Миколая
6 грудня за новоюліанським календарем православні українці відзначають День Миколи Чудотворця. Привітання в цей день звучать для всіх, але найбільше люблять це свято діти , бо чекають на подарунок у себе під подушкою. І діти, і дорослі з нетерпінням чекають на диво та сподіваються, що саме Миколай Чудотворець принесе в їхні оселі мир, щастя, добробут родинам, а нашим славним воїнам довгоочікувану перемогу над російським агресором.
6 грудня до Глухівського фахового медичного коледжу Святий Миколай приніс солодкі подарунки дітям-сиротам та студентам, які мають дітей. Також студенти – учасники творчої студії отримали смаколики від Миколая за активну участь в проведенні культурних заходів.