![«ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА РЯТУЄ ЖИТТЯ»](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSC01167.jpg)
«ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА РЯТУЄ ЖИТТЯ»
З 27 по 30 січня 2020 р. студенти III-IV курсів Глухівського медичного училища – КЗСОР провели серію майстер-класів з питань базової підтримки життя (BLS), допомоги травмованим з активною кровотечею, транспортної іммобілізації для учнів Глухівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, №2 та №6, Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Учні мали змогу особисто, під контролем інструкторів, оволодіти життєво необхідними навичками та відчути себе в ролі медичного працівника екстреної медичної допомоги.