![Обласна студентська науково-практична конференція](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/2022-09-28-konferentsiya__title.png)
Обласна студентська науково-практична конференція
28-го вересня 2022 року студенти і викладачі Глухівського фахового медичного коледжу взяли участь у ІІІ обласній студентській науково-практичній конференції з нагоди відзначення Дня серця в Україні, яку проводив Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І. Ситенка. З доповіддю на тему: «Сучасні погляди на морфологічну діагностику найпоширеніших серцево-судинних ускладнень COVID-19 за даними літературних та сучасних гістологічних досліджень» виступила студентка 4-го курсу фельдшерського відділення Владислава Манжос, науковий керівник Ганна Коняєва.