![“Ми – діти України”](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo5309850502084801740.jpg)
“Ми – діти України”
Перший день літа – Міжнародний день захисту дітей студенти Глухівського фахового медичного коледжу відзначили святковим флешмобом “Ми – діти України”. Дитина і сім’я – це споконвічні цінності українського народу, який розбудовує власну державу та розвиває національну культуру. Утворивши символічне “серце” в традиційних українських кольорах, студенти 1-го курсу показали, що саме діти – майбутнє України, яке потребує захисту.