![IV етап внітрішньоучилищних змагань з екстреної медичної допомоги](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC01169_223.jpg)
IV етап внітрішньоучилищних змагань з екстреної медичної допомоги
02.03.2020 року в Глухівському медичному училищі проведено IVетап загальноучилищних змагань з екстреної медичної допомоги.
Гостями та суддями даного етапу були досвідчені інструктори навчально – тренувального відділу, лікарі з медицини невідкладних станів комунального некомерційного підприємства Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Антон Євгенович Курило, та Олег Ігорович Перун.
Завдання, даного етапу – надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах в акушерстві.