![Христос народився! Славімо його!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-06-title.jpg)
Христос народився! Славімо його!
Різдво Христове – одне з найважливіших і найрадісніших свят православних християн в Україні. Це дуже родинне свято, яке поєднує українські народні традиції та церковні обряди. Починається святкування у Святий вечір або Святвечір, коли з появою першої зірки, що символізує момент народження Христа, вся родина збирається разом за різдвяним столом на святкову вечерю. В українських сім’ях головною стравою є кутя – традиційна пшенична каша з медом, маком, родзинками та горіхами. Дітлахи, юнаки та дівчата ходять по домівках та колядують – співають різдвяні пісні в обмін на частування та солодощі.
Творча група студентів Глухівського медичного коледжу вітають щирою колядкою з Різдвом Христовим та бажають всім нам мирного неба, християнського терпіння, віри та надії, злагоди та здоров’я родинам!