![Дитяче серденько – живи!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Sertse-do-sertsya-1.png)
Дитяче серденько – живи!
“Дитяче серденько – живи!” – під таким гаслом пройшла у 2020 році Всеукраїнська акція “Серце до серця”.
До цієї акції долучилися і студенти Глухівського фахового медичного коледжу, які протягом вересня проводили благодійні заходи, ярмарки, спортивні змагання.
29 вересня 2020 року в День серця були підведені підсумки акції та переведені зібрані кошти на придбання кардіореанімаційного медичного обладнання у дитячі лікарні країни.