![Акція “16 днів проти насильства” триває](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2022-12-05-volontery_title.jpg)
Акція “16 днів проти насильства” триває
3 грудня в межах Міжнародної акції “16 днів проти насильства” у Глухівському фаховому медичному коледжі була проведена щорічна акція до Міжнародного дня людей з особливими потребами.
![](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2022-12-05-volontery1.jpg)
5 грудня – Міжнародний день волонтера. Це особливе свято для колективу Глухівського фахового медичного коледжу, де постійно працює волонтерський загін – це і надання допомоги ветеранам праці, людям похилого віку, дітям, закріпленим за Глухівським територіальним реабілітаційним центром, а також активна робота під час ізоляції міста під час російського вторгнення.