![Збережемо перлини природи Сумщини](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC00444a.jpg)
Збережемо перлини природи Сумщини
З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь в училищі проведено інформаційну годину «Збережемо перлини природи Сумщини». (По матеріалам про угіддя, розташовані на півночі Сумщини).
З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь в училищі проведено інформаційну годину «Збережемо перлини природи Сумщини». (По матеріалам про угіддя, розташовані на півночі Сумщини).