![“Хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – шукає виправдання!”](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/DSC00214.jpg)
“Хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – шукає виправдання!”
Оскільки ми медики, то наша волонтерська робота теж пов’язана із медициною. Ми відкрили для себе ще один напрям волонтерства – це навчання. Для учнів міста ми проводимо інструктажі з надання першої домедичної та першої медичної допомоги, тренінги та майстер-класи. Відчуття, коли допомагаєш іншим, можеш бути корисним – воно можливо і не вимірюється матеріальними мірками, але задоволення від цього отримуєш просто надзвичайне!
15 грудня 2017 року учні 4-Б класу під керівництвом Семененко Вікторії Олексіївни завітали до нашого закладу і спробували себе в ролі маленьких медиків: відповідальними, корисним і здатними допомогти іншим.