![Обласний методичний семінар](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2017/02/Oblasnyj-seminar.jpg)
Обласний методичний семінар
Адміністрація та викладачі Глухівського медичного училища – КЗСОР прийняли участь у обласному методичному семінарі у режимі on-line, організатором якого було Лебединське медичне училище імені професора М.І. Сітенка.
У програмі семінару розглядались питання в рамках теми семінару «Інноваційні підходи до організації роботи з обдарованими студентами». Колеги з Лебединського медичного училища висвітили питання роботи з обдарованими, інноваційних підходів до організації науково-дослідницькою, проектної роботи студентів, всебічного гармонійного розвитку особистості; поділились власним досвідом по системі роботи з обдарованими.
Всі учасники методичного семінару мали змогу поспілкуватися у режимі on-line, обговорити питання, висловити свої думки та враження.