![Це необхідно знати кожному](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240401_111256_198.jpg)
Це необхідно знати кожному
1 квітня в Глухівському фаховому медичному коледжі завершився тиждень протипожежної безпеки, в рамках якого відбулася зустріч з представниками ГУ ДСНС у Сумській області з метою профілактики обізнаності населення з протипожежної безпеки. Співробітники та студенти коледжу були ознайомлені з алгоритмом дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, правилами поведінки у разі виникнення пожеж, а також з послідовністю дій при повітряній тривозі та можливих обстрілах. Для тестування були запропоновані наступні теми: “Чи готові ви до екстремальних ситуацій ?”, “Чи притягуєте ви небезпеку?”
![](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240401_111300_032.jpg)