![Запали свічку вічної пам’яті!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-27_12-14-29.jpg)
Запали свічку вічної пам’яті!
25 листопада студенти, викладачі та співробітники Глухівського фахового медичного коледжу долучились до Загальнонаціональної хвилини мовчання та акції “Запали свічку”, вшановуючи 90-і роковини Голодомору 1932-1933 років, унаслідок якого загинули мільйони українців. Представники коледжу взяли участь у міській церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку Жертв Голодомору та вшанували пам’ять жертв штучного голоду , створеного комуністичним режимом у 1932-1933 роках на нашій землі. До цієї дати у медичному коледжі класними керівниками була проведена онлайн виховна година “ Голодомор як геноцид українського народу” з метою увічнення пам’яті жертв голодомору.