![Навчаємо освітян міста основам домедичної допомоги](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Trenuvannya_ZOSH2-09.jpg)
Навчаємо освітян міста основам домедичної допомоги
27 квітня в Глухівському фаховому медичному коледжі викладачі Божок В.І, Чеманова С.М. та студенти 4-х курсів Манжос В., Мовчан А., Шевченко І., спільно з завідувачем пункту (навчально-консультаційного в м. Глухів) Мельником О.В. провели тренінги з домедичної допомоги, тактичної медицини, цивільного захисту для педагогічних працівників Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради.