![До 90-річного ювілею коледжу](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20190405_113253-kopyya.jpg)
До 90-річного ювілею коледжу
Ювілей коледжу – це роки неповторної історії, безсмертної спадщини, яка благодатно передається із покоління в покоління, примножуючи здобутки у справі навчання і виховання медичних працівників.
90-літня історія навчального закладу від медичного технікуму, який був відкритий для забезпечення належного рівня медичного обслуговування населення, до медичного коледжу – це важкий шлях, проторований мріями, думками, працею, спільними зусиллями керівництва, викладацького складу, батьків і студентів.
Гордістю коледжу стали наші випускники, які працюють в медичних закладах нашої держави, несуть службу у Збройних Силах України. Це –лікарі, медичні сестри, фельдшери, парамедики, які, не шкодуючи сил і здоров’я, приходять на допомогу тим, хто її потребує.
Висловлюємо всім співробітникам Глухівського фахового медичного коледжу сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і щедрість душі. Бажаємо нашому коледжу плекати добро та милосердя, сіяти мудрість і знання, а студентам – успіхів у навчанні, творчого горіння та наснаги!