![День української писемності та мови](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-cb71ce06bdee48798284db8717c9f09b-V.jpg)
День української писемності та мови
Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови, працівники і студенти КЗСОР “Глухівський фаховий медичний коледж” приєдналися до української спільноти і написали Всеукраїнській радіодиктант. Наша рідна українська мова – одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб. Вона – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Тож, плекайте мову!