![Вітаю з Днем молоді!](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/Den-molodi.jpg)
Вітаю з Днем молоді!
Шановні студенти, викладачі та випускники
Глухівського фахового медичного коледжу!
Сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, з ким пов’язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас. День молоді – одне з найдинамічніших свят, а як же інакше – адже нам, молодим, відкритий увесь світ, який дарує безліч цікавих можливостей та відкриттів, і в якому так багато можна змінити на краще.
Вітаю всіх, хто молодий серцем і душею, з цим чудовим святом! Мирного неба над Україною, міцного здоров’я на довгі роки, успіхів у навчанні та роботі, сміливих мрій та нових злетів!
Голова студентського самоврядування
Іван Ільницький