![На єднання та підтримку України](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022-02-16-Den-YEdnosti_title.jpg)
На єднання та підтримку України
16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання відповідно до указу Президента України 53/2022 від 14 лютого 2022 року. В цей день студенти, викладачі та співробітники Глухівського фахового медичного коледжу приєдналися до освітянського телемосту “Об’єднані Україною”, який відбувся з ініціативи Міністерства освіти і науки України, а також взяли участь в телемості між медичними коледжами Сумської області “Єднаймо Україну!”. Представники коледжу стали учасниками міської ХОДИ ЄДНАННЯ та мітингу з нагоди свята. Державний Гімн України пролунав в стінах нашого навчального закладу під час проведення загальноколеджного виховного заходу “Ми – єдині!”.
“Україна – моя країна!” – саме з цією назвою студентами 4 -го курсу був проведений віршований онлайн флешмоб, спрямований на єднання та підтримку України.