![Під гаслом ”Чиста Україна – чиста земля”](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/12-10-2021uborka_title.jpeg)
Під гаслом ”Чиста Україна – чиста земля”
Проблеми забруднення навколишнього середовища та утилізації побутових відходів хвилюють увесь світ. Щорічно в багатьох країнах світу проводяться екологічні акції з метою привернути увагу громадськості та поліпшити стан довкілля, адже наша планета потерпає від екологічного лиха.
З 18 вересня по 13 жовтня студенти Глухівського фахового медичного коледжу приєдналися до тисяч мешканців України, які взяли участь в екологічній акції під гаслом ”Чиста Україна – чиста земля”.
Дякуємо нашим студентам за небайдужість та усвідомлення того, що чисте довкілля – це запорука майбутнього України. Власним прикладом вони довели, що кожен може зробити свій внесок у покращення стану навколишнього середовища.