![Подарунок для гуртожитку](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/Sponsorska-pidtrymka-1.jpg)
Подарунок для гуртожитку
15 вересня у Глухівському фаховому медичному коледжі відбулася зустріч студентів з головою Всеукраїнської ГО ”СИЛА ЗЕМЛІ” Сергієм Семенченком. Метою цієї досить молодої організації є боротьба з екологічним забрудненням та безвідповідальним бізнесом за збереження природного середовища. Під час спілкування зі студентами, які проживають у гуртожитку, громадський діяч зазначив, що ”медицина повинна бути у держави на першому місці ” і “немає значення, де знаходиться коледж, в якій частині України – це наша Батьківщина”. Задля зменшення споживання електроенергії студенти гуртожитку отримали у подарунок від Всеукраїнської ГО ”СИЛА ЗЕМЛІ” дві мікрохвильові печі.