![Профілактична естафета з питань булінгу.](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/yzobrazhenye_viber_2021-04-25_11-3w3-22.jpg)
Профілактична естафета з питань булінгу.
Продовжили “Профілактичну естафету з питань булінгу” студенти 11-Б фельдшерського відділення Глухівського фахового медичного коледжу. Виховну годину проведено онлайн. Студенти групи провели опитування серед батьків з метою з`ясування рівня їх обізнаності з даного питання. Останнім часом значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційних технологій, тож ті студенти, які мають менших братів та сестер, розповіли їм про булінг в Інтернеті, про те, що робити, щоб зменшити ризик кібербулінгу.
Кожна людина, яка живе в соціумі може стикнутися із фізичним чи психологічним насильством щодо себе. Особливо це твердження є актуальним у стосунках між дітьми шкільного віку та молоді. До цієї проблеми не слід ставитися легковажно. Тільки спільними зусиллями, здійснюючи маленьки кроки, ми зможемо її подолати.