![Насильство у сім’ї](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/yzobrazhenye_viber_2020-12-08_13-43-211.jpg)
Насильство у сім’ї
На практичному занятті з предмету “Медсестринство в сімейній медицині” у групі 4й с/в викладачем Рябченко Валентиною Миколаївною в межах компанії “16 днів без насильства” була була приділена особлива увага наболілому питанню – насильству у сім`ї.
Студенти підготували на захист проекти, де охарактеризували види насильства: фізичне, економічне, психологічне, емоційне, сексуальне. Розглянули питання психологічної підтримки та допомоги тим, хто потерпає від насильства.