![Разом проти раку](https://www.glmed.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-14_12-11-10-2.jpg)
Разом проти раку
Студенти 4 А курсу сестринського відділення Глухівського медичного училища Скоропад Наталія та Яковина Ірина під керівництвом викладача дисципліни «Медсестринство в хірургії» Родіонової С.М. присвятили тиждень боротьби з онкозахворюваннями. Ніколи не знаєш, яка біда може спіткати за порогом. Особливо, коли справа стосується захворюваності на рак. Статистика показує, що за останні 100 років кількість хворих на рак зросла у кільканадцять разів і за рівнем захворюваності посідає друге місце у світі. Щороку лікарі знаходять рак у 14 мільйонів людей.
У Глухівських загальноосвітніх школах студенти презентували проект «Ми разом проти раку», мета якого привернути увагу молоді та викладачів до актуальної проблеми сьогодення. Вони звернули увагу на статистику захворюваності на рак у світі, в Україні та по м. Глухову. Були розглянуті основні онкологічні захворювання, методи профілактики, здорове харчування. Студенти провели майстер-клас по пальпації молочної залози та відповіли на питання. Педагоги та учні пройшли практичний тренінг по пальпації молочної залози. Також був презентований буклет «Ми разом проти раку».