:: Головна Новини Новини Тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін

Тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін

Друк PDF

У Глухівському медичному училищі проведено тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін. Робота здійснювалась згідно плану, затвердженого засіданням комісії. До проведення тижня циклової комісії викладачі готувались ретельно, через це він пройшов дуже різноманітно і цікаво.

Мета проведення тижня циклової комісії - розвиток творчої активності, зацікавленості у подальшому вивченні дисциплін, формування наукового світогляду у студентів та, звичайно, вдосконалення науково-методичного рівня педагогічної майстерності викладачів. Викладачем англійської мови Коноваловою Л.В. підготовлено конкурс тематичних газет за професійним спрямуванням "З днем народження, серце!" (до Всесвітнього дня серця).

Викладачем дисципліни "Анатомія людини" Кудрявцевим О.В. проведено вікторину-конкурс "Кісткова система". Команди "Scapula" та "Clavicula" із захопленням виборювали перемогу, демонструючи гарні знання з анатомії.

Викладачем математики Трошею О.В. для студентів І-х курсів проведено усний журнал на тему: "Михайло Кравчук - видатний український математик", епіграфом до якого стали вірші Г. Бевза:

"Талантами багата Україна!

Хай навіть - відбиваючись від орд,

долаючи неволю і руїни,

все ж геніїв народжує народ…"

Викладач біології Шавша Л.М. провела позааудиторний захід з біології для студентів І-х курсів на тему "60 років моделі життя" та "Екологічний КВК" для студентів ІІ-х курсів. Студенти із задоволенням приймали участь у конкурсах "Рекламодавці", створювали екологічні казки з термінів, слухали жарти на біологічну тематику.

Також працювала виставка поробок з природних матеріалів, що сприяло формуванню естетичної та екологічної культури, вихованню любові до природи, навколишнього середовища. Це привертає увагу студентів до екологічних проблем, орієнтує їх на творче вирішення питань охорони природи, сприяє розвитку винахідливості, вмінню працювати в колективі.

Творчий пошук викладачів, які закохані у свою професію, але таких різних за підходами до навчально-виховної діяльності стає запорукою їхнього професійного зростання. А коли робота циклової комісії організована у формі творчої взаємодії досвідчених викладачів і студентів, підвищується рівень знань, інтерес до вивчення дисциплін і, звичайно, професійна майстерність педагогів.

Фото з заходу.

попередня  сторінка 1/3  наступна

 

Телефони "Гарячої лінії"

Глухівське медичне училище:

(05444) 2-22-50, (05444) 2-35-58

Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації:

(0542) 36-10-97, (0542) 36-22-62

Телефон довіри:

(0542) 36-01-18, (0542) 36-01-23

"Відкрита влада"

0-800-301-501

Статистика

Ми рекомендуємо